SOLTERRA

V symbióze s prírodou

Slnko a Zem. Sol a Terra. Spojené v podobe modelu SOLTERRA, čisto elektrického SUV, ktoré svojím vzhľadom zdôrazňuje prítomnosť výkonného pohonu všetkých kolies a reprezentuje zodpovednú mobilitu budúcnosti pre lepšie spolužitie človeka s prírodou.

AWD Systém

Technológia AWD a skúsenosti spoločnosti Subaru teraz prichádzajú aj do oblasti elektromobility. Vďaka elektromotorom eAxle vpredu a vzadu sa prenos výkonu a smerovanie brzdného účinku regulujú nepretržite a precízne, aby sa zachovala priľnavosť každého kolesa. Priľnavosť, optimalizovaná podľa aktuálnych podmienok na vozovke, zaisťuje stabilnú trakciu aj na mokrom alebo klzkom povrchu.

Na celú šírku
Systém X-MODE s funkciou Grip Control

So systémom X-MODE dokáže SOLTERRA jazdiť aj v tých najťažších podmienkach vrátane hlbokého snehu či blata, takže skvelé jazdné vlastnosti si užijete aj na nespevnených cestách. Nová funkcia Grip Control udržiava konštantnú rýchlosť pri jazde do kopca a po nespevnenom teréne, aby sa vodič mohol sústrediť výlučne na riadenie.

Na celú šírku
Svetlá výška

SOLTERRA je pravé SUV s potrebnou svetlou výškou pre jazdu cez nerovnosti. Okrem toho sú predný a zadný nájazdový uhol, ako aj prejazdový uhol, vypočítané s cieľom ochrániť karosériu a akumulátor.

Na celú šírku
Protikolízny systém (PCS)*

V oblasti bezpečnosti sa spoločnosť Subaru vydala opäť o niečo ďalej a už viac ako päťdesiat rokov znova a znova testuje pokročilé bezpečnostné systémy. SOLTERRA prináša kompletný rad našich inovatívnych systémov na prevenciu a predchádzanie kolíziám, napríklad systém SUBARU Safety Sense*, ako aj GLOBÁLNU PLATFORMU e-SUBARU, našu doteraz najpevnejšiu platformu, ktorá chráni aj akumulátor. Vďaka našej univerzálnej a všestrannej bezpečnostnej výbave sme čoraz bližšie k beznehodovej budúcnosti.

Na celú šírku
Dynamický radarový tempomat (DRCC)
Na celú šírku
Asistent pre udržanie vozidla v jazdnom pruhu (LTA)
Na celú šírku
Systém upozornenia na opustenie jazdného pruhu
Na celú šírku
Systém núdzového zastavenia počas jazdy
Na celú šírku
Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA)
Na celú šírku
Asistent proaktívneho riadenia
Na celú šírku
Asistent bezpečného vystupovania (SEA)

Keď vozidlo stojí, zadný radar zaznamenáva vozidlá alebo bicykle približujúce sa zozadu a pomocou výstražnej kontrolky vo vonkajšom spätnom zrkadle upozorní cestujúcich na možnú kolíziu. Ak následne otvoríte dvere, zaznie zvukový signál, aby sa zvýšila úroveň výstrahy.

Systém brzdenia a podpory pri parkovaní (PKSB)

Kamera pri cúvaní rozpoznáva prítomnosť chodcov v dráhe modelu SOLTERRA a vodiča upozorní výstražným zvukovým signálom. Ak systém vyhodnotí, že dôjde ku kolízii, automaticky zabrzdí, aby zabránil zraneniam alebo škodám, prípadne zmiernil následky.

Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Subaru

Ing. Maroš Masaryk
032 285 11 36, 0948 771 987
mmasaryk@eurotip.sk

Tel. číslo: 
032 285 11 36, 0948 771 987
Cenník a katalóg: