FIAT SCUDO

Originálna multifunkčná dodávka od Fiat Professional je späť.

 

Scudo 2.0

Nový Fiat Professional Scudo sa môže pochváliť novými technológiami konektivity a infotainmentu, ktoré sú nevyhnutné na to, aby ste lepšie čelili moderným pracovným výzvam.

Na celú šírku
Head Up displej
Sledujte kľúčové informácie o jazde kedykoľvek bez toho, aby ste spustili oči z vozovky. Nové Scudo je vybavené novým Head Up displejom, priehľadnou obrazovkou, ktorá vám umožňuje sledovať užitočné údaje, ako sú rýchlosť, zostávajúci dojazd alebo dopravné značky.
INFOTAINMENT

So systémom Android Auto™ sa všetky vaše aplikácie zobrazujú na rozhraní obrazovky rádia, čo vám umožňuje pristupovať k všetkému obsahu a používať Mapy Google a Hudbu Google Play bezpečne a ľahko. Môžete k nim rýchlo pristupovať vďaka hlasovým príkazom a tlačidlám na volante alebo prostredníctvom dotykovej obrazovky. Vďaka týmto funkciám sa vodič môže plne sústrediť na riadenie.

7'' RÁDIO s NAVIGÁCIOU
Infotainment je vybavený 7'' farebným dotykovým displejom, digitálnym rádiom DAB, MP3 prehrávačom a USB vstupom. Príprava pre funkcie Apple CarPlay a Android Auto™ vám navyše umožňuje zostať v spojení so svojim smartfónom bezpečne a bez rozptyľovania.
13 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti

Nový Fiat Professional Scudo ponúka celý ekosystém technológií podporujúcich vodiča, aby bola jeho cesta bezpečnejšia.

Rozpoznávanie dopravného značenia

Toto bezpečnostné zariadenie rozpoznáva dopravné značky, zobrazuje ich na digitálnom združenom displeji a odporúča úpravu rýchlosti pre tempomat.

Upozornenie na opustenie jazdného pruhu

Nové Scudo dokáže detekovať okraje vozovky aj pri vyšších rýchlostiach a upozorniť vodiča zvukovým a vizuálnym znamením, keď vozidlo prechádza hranice jazdného pruhu.

Varovanie pred čelným nárazom a aktívne núdzové brzdenie

Nedoceniteľná podpora riadenia, ktorá vám umožní detekovať osoby a vozidlá na ceste. Vďaka prednému radaru dokáže nové Scudo rozpoznať akékoľvek prekážky na ceste a upozorniť vodiča zvukovým a vizuálnym znamením. S podporou systému Active Emergency Brake Control nové Scudo automaticky aktivuje núdzové brzdenie, ktoré umožňuje vyhnúť sa nárazu alebo aspoň zmierniť jeho následky.

Zadná parkovacia kamera

Nová zadná parkovacia kamera ponúka vyšší rozlíšenie a na 7" obrazovke rádia zobrazuje dynamické čiary, ktoré sa mení podľa natočenia volantu a pomáhajú tak vodičovi lepšie odhadovať trajektóriu vozidla.

Grip control

Buďte v pohybe, nech už vás práca zavedie kamkoľvek. Fiat Professional Scudo je vybavený novým systémom Grip Control, ktorý vám prostredníctvom riadenia systému ESP umožňuje voliť medzi 5 jazdnými režimami: Asfalt, Sneh, Piesok, Blato a ESP OFF.

Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 
Cenník a katalóg: