IVECO DAILY CAB

Dodávka New Daily zahŕňa konektivitu úplne nového sveta a vysoko personalizovaných služieb presne prispôsobených vášmu používaniu vozidla a vašim požiadavkám.
Je to vaše kompletné dopravné riešenie na mieru pre vaše podnikanie.

Názov sekcie: 
BEZPROBLÉMOVÉ A JEDNODUCHÉ MANÉVROVANIE

Nový elektrický posilňovač riadenia je veľmi presný a reaguje na pohyby vodiča, čím znižuje silu, ktorú treba pri riadení vyvíjať, a ponúka pôžitok z bezproblémové jazdy. Taktiež tlmí vibrácie a vyrovnáva odchýlky a nevyváženosť kolies, čo prináša pocit skvelé stability a kontroly. Môžete tiež aktivovať jedinečný režim City stlačením príslušného tlačidla, a tým ďalej znížite úsilie, ktoré je potrebné pri riadení vyvíjať, a to až o 70%; jazdu si tak môžete dokonale užívať, dokonca aj v rušných uliciach mestských centier.

Na celú šírku
Názov sekcie: 
VYŠŠIA JAZDNÝ KOMFORT A ERGONÓMIA

Celý systém riadenia vozidla Daily bol navrhnutý znovu tak, aby ste sa v ňom cítili ako v osobnom vozidle. Máte k dispozícii osovej aj uhlové nastavenie volantu, a môžete si tak nájsť dokonalú jazdnú polohu pre vyšší komfort a ergonómiu. Menšie, kožený multifunkčný volant ponúka celý rad ovládacích prvkov na dosah ruky a poskytuje viac priestoru pre nohy, čo zvyšuje celkové pohodlie.

Na celú šírku
Názov sekcie: 
JEDNODUCHÁ, JASNÁ KOMUNIKÁCIA

Nová prístrojová doska vybavená farebným displejom s vysokým rozlíšením ponúka užívateľsky prívetivé, intuitívne rozhranie, ktoré mimoriadne uľahčuje komunikáciu s vašou Daily a prístup (V reálnom čase) ku všetkým kľúčovým nastaveniam a informáciám, ktoré potrebujete, aby pre vás bolo vozidlo maximálnym prínosom.

Na celú šírku
Názov sekcie: 
BEZPEČNOSŤ A EFEKTIVITA VĎAKA MONITOROVANIE TLAKU V PNEUMATIKÁCH V REÁLNOM ČASE

Systém monitorovania tlaku v pneumatikách zobrazuje tlak každej z pneumatík v reálnom čase na prístrojovej doske, takže si môžete byť istí, že pneumatiky vašej Daily majú vždy optimálny tlak. To vedie nielen k  bezpečnej jazde, ale pomáha to tiež znižovať spotrebu paliva. daily je prvou dodávkou, ktorá tento prvok ponúka, a to pre modely s jednomontážou i dvojmontážou.

Na celú šírku
Názov sekcie: 
HI-CONNECT: NOVÝ SYSTÉM Infotainment

Daily je vybavená užívateľsky prívetivým systémom Infotainment so 7 '' obrazovkou, rádiom DAB, funkciou hodnotenia štýlu jazdy (DSE), rozpoznávaním hlasu, navigáciou pre osobné a nákladné vozidlá TomTom® a displejom zadnej kamery. Svoj digitálny život môžete ľahko preniesť do vozidla pomocou Apple CarPlay a Android Auto ™, ktoré vám umožnia zrkadliť obrazovku vášho prístroja a úplne bezpečne si užívať aplikácií pri jazde.

Na celú šírku
Názov sekcie: 
VYSOKÁ VIDITEĽNOSŤ VĎAKA TECHNOLÓGIU LED

Nové svetlá kompletne vybavená LED technológiou významne zlepšujú viditeľnosť a vnímanie prekážok o 15% vďaka omnoho ostrejšiemu lúča s dlhším dosahom. Okrem výrazného dizajnu sa môžete tešiť aj na úspory celkových nákladov na vlastníctvo (TCO), pretože LED svetlá majú mimoriadne dlhú životnosť. Žiadne rozptýlenie, žiadne úsilie.
Pohodlné a efektívne PARKOVANIE Nová elektrická parkovacia brzda sa automaticky aktivuje pri zaparkovanie a deaktivuje, akonáhle ste pripravení vyjsť. Pri jazde po meste s mnohými zastávkami, napríklad doručovanie zásielok, nemusíte strácať čas aktiváciou a deaktiváciou brzdy. to nielen obmedzí namáhanie ruky a nepohodlie spôsobené opakovanými pohyby, ale zároveň sa zvýši vaša produktivita. Môžete ušetriť až 5 hodín mesačne, a to je jednoznačne prínosné pre vašu ziskovosť. Odstránenie páky ručnej brzdy uvoľnilo priestor v kabíne, takže sa môžete pohybovať pohodlnejšie.

Na celú šírku
Názov sekcie: 
Adaptívny Cruise Control

Automatické nastavenie rýchlosti pre udržanie bezpečnej vzdialenosti od vozidla vpredu.

Na celú šírku

V dopravnej špičke môžete aktivovať funkciu Queue Assist stlačením tlačítka. Stres v dopravnej zápche bude minulosťou!

Na celú šírku
Názov sekcie: 
Pokročilý systém núdzovej brzdy City Brake PRO

AEBS a City Brake PRO pomáhajú udržať vašu bezpečnosť zistením potenciálnej kolízie a autonómnym brzdením. V rušnej premávke vám pomôže vyhnúť sa aj kolíziám rýchlostí až 5 km / h.

Na celú šírku
Na celú šírku
Na celú šírku
Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Iveco

Ing. Jozef Žatko
032 285 11 16, 0905 403 602
jzatko@eurotip.sk