FIAT DUCATO

19 049 €
15 990 E
20 696 €

Ducato pre prepravu nákladu. Nová generácia podnikania už funguje.

Pohon 4x4

Vezmite svojich spolucestujúcich aj na nespevnený povrch. Nové Ducato môže byť vybavené trvalým pohonom všetkých kolies s automatickým rozdeľovaním krútiaceho momentu na nápravy pomocou viskóznej spojky. K dispozícii je s motormi s výkonom 130 k a je kompatibilný so všetkými bezpečnostnými systémami vozidla.

Na celú šírku
Full Brake Control

Full Brake Control je integrovaný systém, ktorý je navrhnutý tak, že detekuje prekážky pred vozidlom a akonáhle sa objaví hroziace nebezpečenstvo kolízie, upozorní vodiča a spustí nezávislé núdzové brzdenie.

Na celú šírku
MONITORING MŔTVEHO UHLA

Systém monitoringu mŕtveho uhla využíva radarové senzory inštalované v zadnom nárazníku na identifikáciu vozidiel, ktorá sa nachádza v slepom uhle spätných zrkadiel.

Na celú šírku
DETEKCIA KRÍŽENIA DRÁHY ZA VOZIDLOM (RCP)

Systém detekcie kríženia dráhy za vozidlom využíva radarové senzory pre odhalenie blížiacich sa vozidiel zo strany počas cúvania. Pomáha zabrániť nehodám počas manévrovania.

Na celú šírku
ESC

Systém ESC automaticky zasahuje v núdzových situáciách, napríklad pri náhlom vyhýbacom manévri. ESC sleduje priečne zrýchlenie, rýchlosť, priľnavosť a uhol natočenia volantu. Tieto údaje spracováva a v prípade potreby upravuje krútiaci moment a riadi brzdy na jednotlivých kolesách pre stabilizáciu vozidla.

Na celú šírku
Kontrola proti prevráteniu

Kontrola proti prevráteniu je nová asistenčná funkcia systému ESC. Jej poslaním je predchádzať riziku prevrátenia vo vysokých rýchlostiach a znižovať nakláňanie pri zatáčaní v nízkych rýchlostiach.

Na celú šírku
Exteriér: 
Značka: