JEEP GLADIATOR

Pick-up od značky Jeep

Jeep Gladiator prvýkrát vstupuje na európsky trh. Legendárne schopnosti v teréne Jeep sú teraz k dispozícii v pick-upe, ktorý ponúka tradičné vlastnosti vozidiel značky Jeep: špičkové schopnosti, priestrannosť a silu.

Prémiové technológie

Gladiator je vybavený najmodernejšími technológiami a prémiovými funkciami, akými sú predná offroad kamera alebo bezdrôtový odnímateľný reproduktor.

Na celú šírku
Bezdrôtový reproduktor Alpine

Gladiator je vybavený bezdrôtovým reproduktorom Alpine za zadnými sedadlami, ktorý si môžete po vystúpení z vozidla ľahko vziať so sebou. Jeho dizajn zapadá do nezameniteľného štýlu Jeep®. Vodotesný a prachotesný reproduktor sa nabíja počas jazdy a znesie ponorenie do hĺbky 90 cm po dobu 30 minút. Môžete ho použiť aj ako powerbanku pre nabíjanie externých zariadení a pripojiť k ďalším bezdrôtovým reproduktorom Alpine a vytvoriť stereo zvuk.

Extrémne technológie

Gladiator prináša najnovšie technológie zo sveta automobilov, ktoré poskytujú maximálny pôžitok z jazdy. Sedempalcový TFT prístrojový panel s personalizovateľným rozhraním zobrazuje všetky jazdné parametre, zatiaľ čo rádio Uconnect™ 4. generácie umožňuje využitie služieb Uconnect™ Services dostupných pomocou aplikácie My Uconnect™. Svoju cestu si tak môžete užiť bez zbytočného rozptyľovania.

Ďalšia generácia zvuku

Vyberte si pre každé dobrodružstvo správny soundtrack. Na želanie je k dispozícii prémiový audio systém Alpine s 9 reproduktormi a subwooferom s celkovým výkonom 552 kW a 12 kanálovým zosilňovačom. Výsledkom je dokonale vyvážený a všeobjímajúci zvuk.

Na celú šírku
Bezkľúčový vstup a štartovanie
Pohodlie je jednou zo základných vlastností modelu Gladiator. Systémy bezkľúčového vstupu a štartovania umožňujú ovládať centrálne zamykanie a štartovanie motora bez toho, aby ste museli vytiahnuť kľúč z vrecka.
Na celú šírku
Maximálna sila

Jeep® Gladiator je chránený klznými krytmi pre prevodovku, rozdeľovaciu prevodovku a nádrž paliva aj močoviny.

Na celú šírku
Aktívna a pasívna bezpečnosť

Gladiator sa môže pochváliť viac ako 65 prvkami aktívnej a pasívnej bezpečnosti, ktoré chránia vás aj vašich cestujúcich.

Na celú šírku
Automatické diaľkové svetlá
Gladiator je v štandarde vybavený svetelným senzorom, ktorý automaticky zapína svetlá. Súčasťou výbavy môže byť aj technológia automatických diaľkových svetiel, ktorá na základe zmien svetelných podmienok reguluje intenzitu svetlometov tak, aby ste mali vždy najlepší možný výhľad.
Na celú šírku
Monitoring mŕtveho uhla a varovanie pred čelným nárazom+

Na želanie je možné Gladiator vybaviť systémom sledovania mŕtvych uhlov s detekciou kríženia dráhy za vozidlom. Tento systém aktívne sleduje slepé uhly okolo vozidla a znižuje riziko kolízie s inými vozidlami. Systém varovania pred čelným nárazom+ varuje vodiča vizuálnou a zvukovou výstrahou v prípade príliš rýchleho približovania sa k prekážke alebo inému vozidlu.

Adaptívny tempomat

Nastavte rýchlosť svojho modelu Gladiator a udržujte ju po celú dobu jazdy. Inteligentný tempomat zahŕňa funkciu prispôsobenia rýchlosti na základe bezpečného odstupu od vpredu idúceho vozidla bez nutnosti zásahu vodiča.

Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Jeep

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226