JEEP COMPASS

Nový JEEP Compass 4xe Plug-In Hybrid

Evolúcia hybridného SUV

Kompletne prepracovaný softvér

Nové rádio Uconnect™ je skutočne mimoriadne. Vôbec prvýkrát v značke Jeep vystupuje obrazovka z palubnej dosky. Navyše s rozmerom 10,1″ je o 30% väčšia ako pri predchádzajúcej generácii a pochváliť sa môže tiež ultra HD rozlíšením. Nový vysoko výkonný procesor je päťkrát rýchlejší, vďaka čomu sú reakcie na hlasové povely efektívnejšie a výpočet trasy plynulejší.

Na celú šírku
Automatické aktualizácie vzduchom

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid zavádza vôbec prvýkrát v rade Jeep® automatickú aktualizáciu vzduchom „Over The Air“. Prostredníctvom 4G Wi-Fi na palube sa mapy a obsah rádia UConnect™ aktualizujú cez aplikáciu My UConnect™, teda bez návštevy predajcu.

Na celú šírku
Od svojho vozidla Jeep® až k vám domov

Jeep Compass 4xe Plug-In Hybrid vie hovoriť s hlasovým asistentom Alexa Voice Service** vďaka aplikácii My UConnect™ a funkcii My Wi-Fi****, ktorá je súčasťou služieb Uconnect™ Services. Spravujte domácu automatizáciu, prehrávanie hudby, získajte informácie o počasí, a pritom si užívajte svoju cestu.

Z domova k svojmu vozidlu JEEP®

JEEP®  Compass 4xe Plug-In Hybrid s digitálnymi asistentmi Alexa Voice Service a Google Home™*** a spojte sa so svojím vozidlom v komforte domova. Skontrolujte na diaľku stav paliva v nádrži alebo pozíciu vozidla.

MY ASSISTANT

Teraz máte asistenciu 24/7. Prostredníctvom mobilnej aplikácie My Uconnect™ alebo z vozidla pomocou dotykovej obrazovky môžete kontaktovať call centrum a požiadať o cestnú asistenciu, vykonať tiesňové volanie alebo hovoriť so zákazníckou podporou. Ak je problém závažný, systém automaticky odošle do call centra pozíciu vozidla a jeho VIN kód. Prostredníctvom správ o stave vozidla môžete skontrolovať stav svojho vozidla.

Na celú šírku
Adaptívny tempomat

Adaptívny tempomat ACC je najmodernejší elektronický systém, ktorý upravuje rýchlosť vozidla tak, aby bol zaistený bezpečný odstup od vpredu idúcich vozidiel.

Sledovanie jazdných pruhov

Vďaka systému udržiavania v jazdnom pruhu bude jazda opäť o niečo bezpečnejšia. Systém upozorní vodiča, že neúmyselne opúšťa jazdný pruh a zároveň vykoná korekciu s cieľom zachovať pôvodnú trajektóriu vozidla.

Diaľničný asistent

Diaľničný asistent (HAS) kombinuje adaptívny tempomat a technológiu udržiavania v jazdnom pruhu, aby zabezpečil maximálnu bezpečnosť pri jazde po diaľnici. Systém zaisťuje udržiavanie správnej rýchlosti a odstupu od vpredu idúcich vozidiel, a to aj v zákrutách. Systém nenahrádza vodiča, ten musí mať vždy ruky na volante a sledovať vozovku pred sebou. Táto technológia predstavuje autonómne riadenie 2. úrovne, ktoré prináša vyspelejšiu podporu vodiča a väčšiu bezpečnosť.

Vždy ostražitý

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In hybrid využíva technológie, ktoré dohliadajú na vodiča sledovaním jeho pozornosti a automaticky brzdia. Zaisťujú tak najvyššiu úroveň bezpečnosti nielen pre vodiča, ale aj všetkých účastníkov premávky.

Na celú šírku
Rozpoznávanie dopravného značenia

Predná kamera je schopná počas jazdy čítať a spracovávať informácie z dopravných značiek vrátane tých, ktoré obmedzujú rýchlosť. Aktuálny rýchlostný limit sa zobrazí na prístrojovom paneli, vďaka čomu má vodič informáciu hneď na očiach.

Na celú šírku
Rozpoznávanie dopravného značenia
Rádio Uconnect™ Nav a mapy TomTom™ v kombinácii so systémom rozpoznávania dopravných značiek prispôsobujú skôr nastavenú cestovnú rýchlosť novým rýchlostným obmedzeniam.

 

Na celú šírku
Inteligentný rýchlostný asistent

Akonáhle je zistený nový rýchlostný limit, inteligentný rýchlostný asistent upraví rýchlosť vozidla bez akéhokoľvek zásahu vodiča.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Jeep

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: