FIAT 500X

Nový 500X: množstvo priestoru pre predstavivosť

Konektivita

Buďte aj v kabíne vozidla v stálom spojení so svetom, rodinou a priateľmi. S 500X Urban s najmodernejšou infotelematikou je to jednoduché a bezpečné.

Na celú šírku
Uconnect™ 7” HD LIVE

Kto je vaším najlepším spojencom na cestách? Váš 500X. Pomocou infotelematickéhosystému Uconnect™ so 7“ obrazovkou vo vysokom rozlíšení a službami LIVE v štandardnej výbave vybavíte hovory, vyberiete a započúvate sa do obľúbených zoznamov skladieb a vyberiete najlepšiu trasu.

Na celú šírku
Mopar® Map Care

Svet sa neustále mení, ale vy s ním môžete držať krok. So službou Mopar® MapCare(bezplatná služba po dobu prvých troch rokov) môžete automaticky aktualizovať mapy navigačného systému vozidla.

Na celú šírku
Bezpečnosť

Užite si atmosféru mesta s radom najmodernejších technológií, či už jazdíte v rannej dopravnej špičke alebo za svitu pouličných lámp v sobotu večer. V centre mesta alebo na predmestí.

 

Na celú šírku
Systém rozpoznávania dopravných značiek

Pomocou kamery za čelným sklom systém rozpoznáva hlavné dopravné značky a rýchlostné obmedzenia. Následne sa na prístrojovom paneli zobrazí príslušná ikona, ktorá signalizuje, či neprekračujete rýchlosť.

Na celú šírku
Systém rozpoznávania dopravných značiek

Stačí iba jedno kliknutie na volante a vozidlo bude udržiavať aktuálne povolenú rýchlosť zistenú systémom rozpoznávania dopravných značiek.

Na celú šírku
Sledovanie jazdných pruhov Lane Assist

Inteligentný systém, ktorý vás upozorní v prípade nechceného opustenia jazdného pruhu (ak nepoužijete smerové svetlá). Systém sledovania jazdných pruhov vás upozorní priamo na prístrojovom paneli a zvýšením odporu vo volante.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Fiat

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: