FIAT 500

Nezameniteľná ikona, model 500, žiari ešte viac v nových výbavách. Očarí vás Pop alebo Lounge alebo sa necháte oslniť vrcholnou výbavou Star?

Rozjazd do kopca? Žiadny problém!

Obávate sa rozjazdov do kopca? S Fiatom 500 už nemusíte! Vďaka funkcii Hill Holder, ktorá zabraňuje cúvnutiu vozidla pri rozjazde, sa v kopci rozbehnete úplne hladko.

Na celú šírku
Spievajte si v daždi aj v tme

Jazda v zlom počasí alebo po zotmení vás už nebude stresovať. Senzor dažďa samočinne spúšťa stierače s prvými kvapkami a senzor stmievania odhaľuje zmenu svetla a automaticky zapína svetlomety. A vy si môžete ďalej spievať.

Na celú šírku
Pomocníci pri neočakávanom brzdení

Auto, ktoré pred vami náhle zastaví? Zviera, ktoré nečakane vyskočí na cestu z lesa? Žiadny problém! 500 si poradí aj v situáciách, kedy potrebujete veľmi rýchlo zastaviť. Systém HBA (Hydraulic Brake Assistance) vyvinie v núdzovej situácii veľkú brzdnú silu a súčasne sa aktivuje funkcia automatického spustenia varovných svetiel.

Na celú šírku
Bezpečnosť na 500%

Aj keď má Fiat 500 kompaktné rozmery, môžete sa na bezpečnosť vás, vašich priateľov aj rodiny vždy spoľahnúť. Vašu ochranu zabezpečuje 7 štandardne dodávaných airbagov (čelné vodiča a spolujazdca, bočné, okenné airbagy a kolenný airbag vodiča).

Na celú šírku
Všetko pod kontrolou

Užite si jazdu v 500 s maximálnym pokojom. Aj počas núdzových manévrov alebo jazdy na klzkom povrchu budete mať vždy všetko pod kontrolou. To všetko vďaka elektronickej kontrole stability ESC s ABS a asistentom rozjazdu do kopca Hill Holder.

Na celú šírku
Užite si cestu. Fiat 500 myslí na všetko ostatné.

Nastavte si na volante najvyššiu možnú rýchlosť jazdy, a to už na začiatku vašej cesty. Obmedzovač rýchlosti vás upozorní vždy, keď ju prekročíte.

Na celú šírku
Plynulá a pohodová jazda

Model 500 pridáva na zoznam výbavy (okrem POP) tiež tempomat: technológiu, ktorá vám umožní nastaviť a udržať požadovanú rýchlosť, kedykoľvek potrebujete. Pohodlne sa usaďte a sústreďte sa len na jazdu bez toho, aby ste museli neustále sledovať tachometer.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Fiat

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: